DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2

DJI MAVIC AIR 2 FLY COMBO

plovací držák GoPro baterie GoPro paměťové karty GoPro cestovní box nalepovací držáky GoPro
Ceník
Délka pronájmu1 - 3 dní4 - 8 dní9 a 15 dní16 a více
Denní sazba1 190 Kč1 090 Kč890 Kč790 Kč
Délka pronájmuDenní sazba
1 - 3 dny1 190 Kč
4 - 8 dní1 090 Kč
9 - 15 dní890 Kč
16 a více dní790 Kč

Reprezentativní příklad: 10 dní = 8 900 Kč | Vratná záloha 10 000 Kč

Při zapůjčení do 2 dnů si účtujeme za zaškolení s dronem 600 Kč.
DJI Mavic Air 2

Nejmodernější dron DJI Mavic Air 2 je vybaven nejmodernější technologií, díky které můžete natáčet videa v rozlišení 4k při 60 snímcích za vteřinu a pořizovat fotografie v rozlišení až 48Mpix. O bezpečnost se stará několik senzorů, které vám pomohou ovládat dron tak, aby nedošlo nejen k jeho poškození.

Tento model jsme vybrali pro naše klienty po konzultaci s odborníky, protože jsme chtěli nabídnout špičkovou kvalitu a bezpečnost za přijatelnou cenu. Mohli bychom vám nabídnout levnější drony, ty však nedisponují kvalitou záznamu, pod kterou bychom se chtěli prezentovat a navíc neobsahují bezpečnostní prvky, které jsou z našeho pohledu pro začínající nebo běžné uživatele nutností.

Bohaté příslušenství - Fly More Combo

Pořídili jsme variantu, která má rozšířenější příslušenství, takže od nás dostanete kromě samotného dronu a ovladače: 3x originální baterii včetně nabíjecího hubu (nabíjíte současně), náhradní sadu vrtulí, kabel USB/USB-C, připojovací kabely (Lightning, USB-C, microUSB), sadu filtrů a samozřejmě přepravní tašku přes rameno. Jednoduše bohaté příslušenství, které 100% využijete.

Proč si půjčit Mavic Air 2?

Jak už jsme psali o kousek výše, pořizovací cena dronu je vysoká a pokud pro dron nemáte celoroční využití, je na zvážení každého, jestli se investice do takového zařízení vůbec vyplatí. DJI Mavic Air 2 je skvělý dron plný moderní technologie, kterou uvítají začátečníci i ti zkušenější. Vybrali jsme do půjčovny opravdu zařízení, na které se můžete spolehnout a u kterého se díky jeho vlastnostem snižuje riziko jeho poškození. Kvalitní záběry jsou pak už jenom jako bonus. Primární je u nás v tomto případě bezpečnost, kterou určitě ocení i naši klienti.

Mohli byste si samozřejmě půjčit levnější dron a ušetřit na ceně nájmu, avšak za předpokladu, že se na zapůjčený dron můžete spolehnout. Otázkou je, zda na zařízení, které nemá mapování okolí nebo které si neumí poradit s větrem nebo zarušením dokážete spolehnout. Abyste pak neplatili vysoké spoluúčasti při jeho ztrátě nebo poškození.

S dronem vás seznámíme

Pokud s dronem nemáte žádné zkušenosti, budete velmi rádi za naše proškolení, které od nás dostanete. Nehodíme po vás manuál, ale naopak vysvětlíme veškeré důležité funkce, poradíme jak létat, jak natáčet a fotit a nezapomeneme ani zmínit na co si dát nejvíce pozor. Při předání počítejte minimálně s 30 minutovým proškolením.

Základní vlastnosti DJI Mavic Air 2

Počítáme s tím, že si naše drony budou půjčovat klienti, kteří s nimi nikdy nepřišli do styku, případně nepatří mezi profesionální "letce" a proto jsme pro vás přeložili základní vlastnosti do "jazyku", kterému budete rozumět více, než výrazům jako jsou QuickShots, OcuSync 2.0, FocusTrack, 1/2“ CMOS čip, 8K Hyperlapse, apod.

Krásný záznam i fotky

Model DJI Mavic Air 2 jsme vybrali především s ohledem na to, aby naši klienti nemuseli trávit desítky hodin studiem "jak upravit záznam z dronu", ale aby mohli využívat už natočené záběry v úžasné kvalitě. Díky inteligentní funkci rozeznávání scén totiž dron pozná v jakém prostředí dron používáte a podle toho upraví své nastavení. Tuto funkci u levnějších dronů nenajdete.

Bezpečnost na první místě

Dron není rozhodně hračka a proto naši klienti určitě ocení pokročilé bezpečnostní systémy, které zahrnují například senzory, díky kterým dokáže dron mapovat v 3D jeho okolí a zamezit tím například srážce se stromy nebo jinými objekty. Přesto prosím dbejte zvýšené opatrnosti a mějte dron neustále na očích. V žádném případně nikdy nelétejte nad lidmi!

Kvalitní signál je základ

Oproti levnějším dronům je Mavic Air 2 vybaven novou technologií (OcuSync 2.0) pro kvalitní přenos mezi dronem a ovladačem. Nemusíte se tak bát, že by vám podobně jako se stávalo u starších dronů vypadl signál a dron se stal neovladatelným. Výrobce uvádí sice dosah až 10km, dron však nesmíte spustit z očí!

Skvělá výdrž baterií

DJI Mavic Air 2 má skvělou výdrž baterií. Od nás navíc nedostanete dron pouze s jednou baterií, ale rovnou tři! Dron vydrží na jednu baterii létat přibližně 25 minut. Papírově udává výrobce až 32 minut, v běžném provozu je však toto číslo nižší. Jakmile ovladač ohlásí slabou baterii, s dronem přistaňte a baterii vyměňte.

Funkce sledování objektu

S našim dronem zažijete spoustu zábavy, například i díky funkci ActiveTrack 3.0. Stačí označit objekt, který má kamera sledovat a dron ho nespustí z "očí". Samozřejmě si bude udržovat vždy nastavenou vzdálenost. Díky mapování okolí se inteligentně vyhne stromům nebo jiným překážkám. Takových funkcí má dron několik!

Mavic Air 2 pro náročnější

I samotná cena tohoto dronu napovídá, že se nejedná pouze o inteligentní hračku pro začátečníky, ale že si na své přijdou i náročnější klienti. Například barevný profil D-Cinelike využijí ti, kteří potřebují zachovat mnohem více detailů kvůli následné postprodukci. Profesionální fotografové pak s jistotou ocení focení ve formátu RAW.

Létání ve větru? Není problém!

Aby byl dron co nejvíce stabilní, je potřeba, aby měl dostatečný výkon. Takový Mavic Mini zvládá rychlost až 46km/h a zvládá se vypořádat s větrem kolem 28km/h. Oproti tomu DJI Mavic Air 2 létá rychlostí až 68km/h a proto je při větším větru mnohem stabilnější.

Rozměry a hmotnost

Ve složeném stavu jsou rozměry dronu 180 x 97 x 84 milimetrů a váží 570g (Mavic Mini 249g, Mavic 2 ZOOM přes 900g). Pokud tělo drona rozložíte, dostanete rozměry 183 x 253 x 77 milimetrů. Dron sice do kapsy nestrčíte, ale kdo by ho tam taky chtěl dávat?

Rezervaci neoddalujte

Pokud jste se rozhodli, že si náš dron DJI Mavic Air 2 chcete půjčit, zbytečně s rezervací nečekejte. Díky našim výhodným cenám i podmínkám máme od klientů rezervace i na několik měsíců dopředu. Stačí složit rezervační zálohu ve výši 1 000 Kč a dron vám ve vašem termínu zablokujeme.Jak vám kameru půjčíme?

Najdeme ideální místo v Praze

Pokud jste z Prahy, dron vám předáme na domluveném místě, ve kterém proběhne také s jeho seznámením. V případě špatného počasí vyřešíme předání individuálně podle dohody. Upozorňujeme naše zákazníky, že nemáme žádnou pobočku ani prodejnu.

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nevadí. DJi Mavic Air 2 Fly More Combo vám pošleme kamkoli po České republice. Součástí našich služeb je také svoz našeho vybavení od zákazníka. Podmínkou pro zaslání je samozřejmě složení kauce."

O drony si naši klienti říkali už delší dobu a konečně se dočkali. Rozhodli jsme se investovat peníze do kvalitního vybavení, se kterým si poradí i začínající "pilot" a přesto nabídne kvalitní záznamy a současně i bezpečnost při letu. S příchodem DJI Mavic Air 2 jsme vsadili všechno na jednu kartu a věříme, že budete s tímto dronem spokojeni.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz