Pardubice

Naše vybavení vám rádi pošleme i do Pardubic. Pro přepravu akčních kamer, dronů, telefonů i tabletů využíváme našeho smluvního partnera PPL, který vám bezpečně doručí zásilku domů, do práce, ale klidně i na chatu. Vrácení pak probíhá tak, že zapůjčené vybavení zabalíte do stejné krabice, ve které jsme vám ji zaslali a tu předáte řidiči PPL, který ji polepí a zajistí, aby se vrátila zpět k nám. Kvůli nám na poštu opravdu nemusíte. Za dobu, co půjčovnu provozujeme jsme tímto způsobem obsoužili přes 100 klientů.

Přesvědčte se o naší profesionalitě na stránce s hodnocením našich klientů: Facebook recenze a Google recenze

Proč využít naši půjčovnu?

Sice nesídlíme v Pardubicích, přesto máme i s příplatkem za doručení nejvýhodnější ceny v České republice. Stačí porovnat naše nabídky s jinými a uvidíte sami. Navíc u nás máte jistotu profesionálního přístupu a garanci, že vás nezklameme. Z našich služeb a přístupu budete nadšeni.

Nejčastěji se ptáte

Kolik stojí doprava?

Poštovné do Pardubic vychází na 300 Kč (tam i zpět) a zahrnuje i pojištění proti ztrátě nebo poškození zásilky. Po odeslání balíčku vám samozřejmě zašleme číslo zásilky, abyste mohli sledovat stav doručování.

Jak se podepisuje smlouva?

Smlouvu vám pošleme do e-mailu s tím, že ji nemusíte ani podepisovat. Součástí smlouvy jsou platební údaje pro zaslání kauce, přičemž souhlas nám potvrzujete právě tím, že nám domluvenou kauci zaplatíte.

Jak vysoká je kauce?

Kauce je uvedená u každého produktu, který nabízíme k pronájmu. Vyhrazujeme si právo v ojedinělých případech kauci navýšit. Nejčastěji v momentě, kdy máte trvalé bydliště na úřadě nebo vedenou exekuci.

Jak se platí nájem?

Nájemné odečteme z kauce, kterou nám pošlete před zapůjčením vybavení a zbytek peněz vám ještě v den, kdy se nám vrátí posíláme. Vyhrazujeme si na vrácení částky pouze jeden pracovní den.



"

Neomezujeme naše působení pouze na Prahu, ale posíláme naše vybavení bezpečně prostřednictvím smluvního partnera PPL. Smlouvu vyřídíme vzdáleně a případné proškolení vyřídíme telefonicky nebo po e-mailu. Není důvod se ničeho obávat. Stačí se podívat na hodnocení našich klientů. Na nás je 100% spoleh.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz