Karlovy Vary

Naše vybavení vám rádi pošleme i do Karlových Varů. Pro přepravu akčních kamer, dronů, telefonů i tabletů využíváme našeho smluvního partnera PPL, který vám bezpečně doručí zásilku domů, do práce, ale klidně i na chatu. Vrácení pak probíhá tak, že zapůjčené vybavení zabalíte do stejné krabice, ve které jsme vám ji zaslali a tu předáte řidiči PPL, který ji polepí a zajistí, aby se vrátila zpět k nám. Kvůli nám na poštu opravdu nemusíte. Za dobu, co půjčovnu provozujeme jsme tímto způsobem obsoužili přes 100 klientů.

Přesvědčte se o naší profesionalitě na stránce s hodnocením našich klientů: Facebook recenze a Google recenze

Proč využít naši půjčovnu?

Sice nesídlíme v Karlových Varech, přesto máme i s příplatkem za doručení nejvýhodnější ceny v České republice. Stačí porovnat naše nabídky s jinými a uvidíte sami. Navíc u nás máte jistotu profesionálního přístupu a garanci, že vás nezklameme. Z našich služeb a přístupu budete nadšeni.

Nejčastěji se ptáte

Kolik stojí doprava?

Poštovné do Karlových Varů vychází na 300 Kč (tam i zpět) a zahrnuje i pojištění proti ztrátě nebo poškození zásilky. Po odeslání balíčku vám samozřejmě zašleme číslo zásilky, abyste mohli sledovat stav doručování.

Jak se podepisuje smlouva?

Smlouvu vám pošleme do e-mailu s tím, že ji nemusíte ani podepisovat. Součástí smlouvy jsou platební údaje pro zaslání kauce, přičemž souhlas nám potvrzujete právě tím, že nám domluvenou kauci zaplatíte.

Jak vysoká je kauce?

Kauce je uvedená u každého produktu, který nabízíme k pronájmu. Vyhrazujeme si právo v ojedinělých případech kauci navýšit. Nejčastěji v momentě, kdy máte trvalé bydliště na úřadě nebo vedenou exekuci.

Jak se platí nájem?

Nájemné odečteme z kauce, kterou nám pošlete před zapůjčením vybavení a zbytek peněz vám ještě v den, kdy se nám vrátí posíláme. Vyhrazujeme si na vrácení částky pouze jeden pracovní den."

Neomezujeme naše působení pouze na Prahu, ale posíláme naše vybavení bezpečně prostřednictvím smluvního partnera PPL. Smlouvu vyřídíme vzdáleně a případné proškolení vyřídíme telefonicky nebo po e-mailu. Není důvod se ničeho obávat. Stačí se podívat na hodnocení našich klientů. Na nás je 100% spoleh.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz