Pobočky sice nemáme, ale...

Přestože GO půjčovna sídlí v Praze, dokážeme zaslat jakékoli vybavení, které nabízíme po celém Česku. K doručování využíváme našeho smluvního partnera PPL, který vám balíček nejen doručí, ale současně i při vrácení vyzvedne. Naše vybavení vám zašleme domů, do práce, ale klidně i na chatu. Kvůli nám na poštu určitě nemusíte!

Nejčastěji posíláme do těchto

Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava, Frýdek Místek, Karviná, Jihlava, Teplice, Chomutov, Děčín, Karlovy Vary, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Přerov, Česká Lípa, Třebíč, Třinec, Tábor.

Nejčastěji se ptáte

Kolik stojí doprava?

Poštovné za jednu cestu vychází na 150 Kč a zahrnuje i pojištění proti ztrátě nebo poškození zásilky. Po odeslání balíčku vám samozřejmě zašleme číslo zásilky, abyste mohli sledovat stav doručování.

Jak se podepisuje smlouva?

Smlouvu vám pošleme do e-mailu s tím, že ji nemusíte ani podepisovat. Součástí smlouvy jsou platební údaje pro zaslání kauce, přičemž souhlas nám potvrzujete právě tím, že nám domluvenou kauci zašlete.

Jak vysoká je kauce?

Kauce je uvedená u každého produktu, který nabízíme k pronájmu. Vyhrazujeme si právo v ojedinělých případech kauci navýšit. Nejčastěji v momentě, kdy máte trvalé bydliště na úřadě nebo vedenou exekuci.

Jak se platí nájem?

Nájemné odečteme z kauce, kterou nám pošlete před zapůjčením vybavení a zbytek peněz vám ještě v den, kdy se nám vrátí posíláme. Vyhrazujeme si na vrácení částky pouze jeden pracovní den."

Neomezujeme naše působení pouze na Prahu, ale posíláme naše vybavení bezpečně prostřednictvím smluvního partnera PPL. Smlouvu vyřídíme vzdáleně a případné proškolení vyřídíme telefonicky nebo po e-mailu. Není důvod se ničeho obávat. Stačí se podívat na hodnocení našich klientů. Na nás je 100% spoleh.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz