Vyřízení reklamace telefonu

Za naše klienty jsme od roku 2016 vyřídili tolik reklamací, že už je ani nepočítáme. Co však víme s velkou přeností je, že jsme všechny reklamace vyřídili úspěšně. Co to znamená? Že 90% klientům jsme předávali nazpět nový telefon a u zbytku z nich došlo k opravě (nejčastěji kvůli vadám na displeji). Jak to dokážeme? Snažíme se vždy přesně určit závadu a proto nás nikdy žádný servis nebo prodejce neodbyl nejčastější frází "závada se neprojevila". Garantujeme vám 100% spokojenost. Po celou dobu reklamace od nás budete mít samozřejmě náhradní telefon.

Nejčastější závady na telefonech

Nebudeme sepisovat všechny závady, ale mezi ty nejčastější patří vady na displeji, vypadávání hovorů, slabý GSM a Wi-Fi signál, vypínání telefonu při nabité baterii, špatná kvalita hovoru, nefunkční tlačítka ovládání hlasitosti, špatný snímač obličeje, přehřívání při nečinnosti, apod. Vždy se snažíme problém specifikovat, abychom předešli zamítnutí reklamace.

Nekalé praktiky prodejců

Často se nám ozývají klienti, kteří jsou samotnými prodejci poškozováni na svých právech a zneužívají jejich neznalost. Iako příklad uvedeme prodejce, který zamítl reklamaci s odůvodněním, že vycvaknutý displej u telefonu je vlastnost telefonu. Po naši návštěvě došlo k okamžitému řešení. Telefon měl nafouknutou baterii!

Autorizovaný servis

Všechny reklamace řešíme v autorizovaném servise Apple, případně předáváme přímo prodejci. Samozřejmostí je potvrzení o přijetí telefonu na reklamaci a následně i výstupní protokol o servisním úkonu = výměně telefonu za nový, případně o opravě. Všechny tyto dokumenty od nás dostanete.

Cena za vyřízení reklamace

Reklamaci bez zapůjčeného náhradního telefonu za vás vyřídíme za částku 1 500 Kč. S náhradním telefonem je cena výhodnější a je zahrnuta v ceně telefonu. Ceník náhradních telefonů včetně vyřízení reklamace najdete níže.

iPhone 7 Plus

iPhone SE
Cena2 190 Kč

Tato cena zahrnuje vyřízení reklamace i pronájem telefonu.
iPhone Xs

iPhone Xs
Cena2 490 Kč

Tato cena zahrnuje vyřízení reklamace i pronájem telefonu.
iPhone 13 Pro

iPhone 13Pro
Cena2 990 Kč

Tato cena zahrnuje vyřízení reklamace i pronájem telefonu.
iPhone 13 Pro MAX

iPhone 13Pro MAX
Cena3 490 Kč

Tato cena zahrnuje vyřízení reklamace i pronájem telefonu."

Víte proč jsou všichni naši zákazníci spokojeni? Není to kvůli telefonům, které půjčujeme, ale je v tom skvělý servis, na který jsme u nás pyšní. Řešíme problémy našich zákazníků tak, aby je to co nejméně obtěžovalo a proto se na nás rádi opakovaně obrací. Dejte na zkušenost našich klientů a přečtěte si jejich hodnocení našich služeb.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz