iPhone Xs

iPhone Xs

Parametry telefonu

  • Velikost displeje: 5.8"
  • Procesor: Apple A11
  • Baterie: 2 716 mAh
  • Foto: 12 Mpix
  • Video: 4k
  • Paměť: 3GB
  • Kapacity: 256GB
  • Barvy: Silver

Ceník pronájmu

Délka pronájmu5 - 7 dní8 - 14 dní15 a 22 dní23 a více
Denní sazba229 Kč209 Kč189 Kč169 Kč
Délka pronájmuDenní sazba
10 - 7 dní229 Kč
8 - 14 dní209 Kč
15 - 22 dní189 Kč
23 a více dní169 Kč

Reprezentativní příklad: 10 dní = 2 090 Kč | Vratná záloha: 6 000 Kč

Ceny jsou konečné, podnikatel není plátcem DPH.
iPhone Xs

Pro nejnáročnější klienty máme v nabídce Apple telefon s označením iPhone Xs, u kterého už oproti předchozím generacím nenajdete Touch ID, ale využívá novou technologii pro autorizaci a to Face ID. Nemůžete si také nevšimnout, že je v podstatě bezrámečkový. Tento telefon si vybírají klienti, kteří jsou na velikost iPhonu X zvyklí a nechtějí si jako náhradní telefon půjčovat nic jiného. Hojně tento model poptávají firemní zákazníci, kteří potřebují prezentovat své aplikace, produkty nebo služby na nejmodernějších zařízeních.

Pokud hledáte náhradní telefon po dobu reklamace nebo pojistné události a hledáte něco levnějšího, koukněte se třeba po modelu iPhone 7 Plus. Dobu reklamace nebo pojistné události s ním určitě přečkáte.

iPhone Xs - vyzkoušení před nákupem

Pokud si chcete iPhone Xs vyzkoušet předtím, než si ho pořídíte (případně některý z novějších modelů), můžete uvítat naši půjčovnu z toho důvodu, že vám při předání rádi podáme řadu zajímavých informací nejen k samotnému telefonu, ale dáme vám také spoustu typů na to, kde telefon koupit, abyste ušetřili a přesto jste nenaletěli podvodníkům. Dokážeme poradit s nákupem jak firemním, tak i koncovým zákazníkům. Věřte, je v tom velký rozdíl.

iPhone Xs není vodotěsný!

Všechny naše zákazníky upozorňujeme, že iPhone Xs, ani žádný jiný iPhone není vodotěsný! V případě, že se do iPhonu dostane kapalina, může dojít ke zničení. Telefon je pouze voděodolný.

Přesun dat z Androidu

Rádi vám pomůžeme obnovit data nejenom z vašeho iPhonu, ale také z Androidu. Jsme tu pro vás od toho, abychom vám pomohli vyřešit každý problém.

Jak si iPhone Xs půjčit?

V první řadě je potřeba provést online rezervaci. Zkontrolujeme jeho dostupnost a následně se s vámi spojíme. Pokud řešíte nějaký individuální problém, kontaktujte nás, rádi vám poradíme a navrhneme řešení.

U dobré kávy v Praze

Telefon vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a v případě potřeby pomůžeme se zálohováním a obnovením dat. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Telefon pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám.

Expressní doručení po Praze!

Hlídáte doma dítě, nemůžete se odtrhnout od práce nebo se k nám nemáte jednoduše jak dostat? Nevadí! Za jednorázový poplatek 600 Kč doručíme telefon až k vám domů nebo do práce! Tuto službu nabízíme podle naši vytíženosti a pouze po Praze. Cena je uvedena za jednu cestu.

"

S telefony to umíme, takže se na nás neváhejte obrátit. Díky zkušenostem, které jsme od roku 2016 posbírali dokážeme i nemožné. Utopený telefon, rozbitý displej, zamitnutá reklamace, špatný přístup prodejců, zapomenuté heslo, na všechno známe řešení. Jsme tu pro vás!

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz