iPhone 7 Plus

iPhone 7

Parametry telefonu

  • Velikost displeje: 5,5"
  • Procesor: Apple A10
  • Baterie: 2 900 mAh
  • Foto: 12 Mpix
  • Video: 4k
  • Paměť: 3GB
  • Kapacity: 128 GB
  • Barvy: Silver | Gold

Ceny pronájmu

Délka pronájmu5 - 7 dní8 - 14 dní15 a 22 dní23 a více
Denní sazba169 Kč149 Kč129 Kč109 Kč
Délka pronájmuDenní sazba
10 - 7 dní169 Kč
8 - 14 dní149 Kč
15 - 22 dní129 Kč
23 a více dní109 Kč

Reprezentativní příklad: 10 dní = 1 450 Kč | Vratná záloha 4 000 Kč

Ceny jsou konečné, podnikatel není plátcem DPH.
iPhone 7 Plus

Pokud vám vyhovuje velký displej nebo vyžadujete velkou kapacitu baterie, model iPhone 7 Plus je ta pravá volba. S 5.5" displejem si poradí i "velká ruka" a nebudete mít problém ani při čtení obsahu. Je to sice menší daň za velikost telefonu, ale řada lidí si ji zamilovala. Oproti menší verzi iPhone 7 má o 1GB větší operační paměť (celkem 3GB), proto je také znatelně rychlejší.

Velkou výhodou tohoto telefonu je kvalitní fotoaparát, který umí fotit v režimu portrét. Fotky jsou úžasné, jak kdybyste fotili zrcadlovým fotoaparátem. Oproti němu však máte telefon vždy u sebe.

K dispozici ho máme ve stříbrné a zlaté variantě, přičemž všechny mají kapacitu 128GB. S obnovenou vašich dat si tak nemusíte lámat hlavu. Pokud vám to nestačí, podívejte se na iPhone X s kapacitou 256GB.

iPhone 7 - vyzkoušení před nákupem

Pokud si chcete iPhone 7 Plus vyzkoušet předtím, než si ho pořídíte (případně některý z novějších modelů), můžete uvítat naši půjčovnu z toho důvodu, že vám při předání rádi podáme řadu zajímavých informací nejen k samotnému telefonu, ale dáme vám také spoustu typů na to, kde telefon koupit, abyste ušetřili a přesto jste nenaletěli podvodníkům. Dokážeme poradit s nákupem jak firemním, tak i koncovým zákazníkům. Věřte, je v tom velký rozdíl.

Záloha a obnovení dat

Pokud potřebujete obnovit data z vašeho původního telefonu, nemusíte si nad tím lámat hlavu. Rádi vám se vším pomůžeme a celý proces s vámi projdeme.

Přesun dat z Androidu

Rádi vám pomůžeme obnovit data nejenom z vašeho iPhonu, ale také z Androidu. Jsme tu pro vás od toho, abychom vám pomohli vyřešit každý problém.

Jak si iPhone 7 Plus půjčit?

V první řadě je potřeba provést online rezervaci. Zkontrolujeme jeho dostupnost a následně se s vámi spojíme. Pokud řešíte nějaký individuální problém, kontaktujte nás, rádi vám poradíme a navrhneme řešení.

U dobré kávy v Praze

Telefon vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a v případě potřeby pomůžeme se zálohováním a obnovením dat. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Telefon pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám.

Expressní doručení po Praze!

Hlídáte doma dítě, nemůžete se odtrhnout od práce nebo se k nám nemáte jednoduše jak dostat? Nevadí! Za jednorázový poplatek 600 Kč doručíme telefon až k vám domů nebo do práce! Tuto službu nabízíme podle naši vytíženosti a pouze po Praze. Cena je uvedena za jednu cestu.

"

Model iPhone 7 Plus jsem si osobně velmi oblíbil, protože mám "velké ruce" a současně mám rád velký displej. Oproti předchozí verzi je znatelně rychlejší a fotoaprát je opravdu skvělý. Režim portrét si zamiluje každý! Stejně jako iPhone 7 je to poslední model s kovovými zády, takže i pro vás mnohem bezpečnější, než třeba 8 Plus.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz