iPhone 7

iPhone 7

Parametry telefonu

  • Velikost displeje: 4.7"
  • Procesor: Apple A10
  • Baterie: 1 960 mAh
  • Foto: 12 Mpix
  • Video: 4k
  • Paměť: 2GB
  • Kapacity: 128GB
  • Barvy: Silver | Gold | Red

Ceny pronájmu

Délka pronájmu5 - 7 dní8 - 14 dní15 a 22 dní23 a více
Denní sazba149 Kč129 Kč109 Kč89 Kč
Délka pronájmuDenní sazba
10 - 7 dní149 Kč
8 - 14 dní129 Kč
15 - 22 dní109 Kč
23 a více dní89 Kč

Reprezentativní příklad: 10 dní = 1 250 Kč | Vratná záloha: 3 000 Kč

Ceny jsou konečné, podnikatel není plátcem DPH.
iPhone 7

Pro klienty, kteří požadují větší displej, než má iPhone SE máme v nabídce iPhone 7 s 4.7" displejem a pamětí 128GB. Díky své velikosti je vhodný pro lidi, kterým dělá problém ovládat menší telefony. Výhodou tohoto modelu je také vyšší paměť, díky které dokážete obnovit všechna svá data.

V naši nabídce máme iPhone 7 ve více barvách (red, silver a gold). Cena je vždy stejná a variantu volíte při jeho objednání.

iPhone 7 - vyzkoušení před nákupem

Pokud si chcete iPhone 7 vyzkoušet předtím, než si ho pořídíte (případně některý z novějších modelů), můžete uvítat naši půjčovnu z toho důvodu, že vám při předání rádi podáme řadu zajímavých informací nejen k samotnému telefonu, ale dáme vám také spoustu typů na to, kde telefon koupit, abyste ušetřili a přesto jste nenaletěli podvodníkům. Dokážeme poradit s nákupem jak firemním, tak i koncovým zákazníkům. Věřte, je v tom velký rozdíl.

Záloha a obnovení dat

Pokud potřebujete obnovit data z vašeho původního telefonu, nemusíte si nad tím lámat hlavu. Rádi vám se vším pomůžeme a celý proces s vámi projdeme.

Přesun dat z Androidu

Rádi vám pomůžeme obnovit data nejenom z vašeho iPhonu, ale také z Androidu. Jsme tu pro vás od toho, abychom vám pomohli vyřešit každý problém.

Jak si iPhone 7 půjčit?

V první řadě je potřeba provést online rezervaci. Zkontrolujeme jeho dostupnost a následně se s vámi spojíme. Pokud řešíte nějaký individuální problém, kontaktujte nás, rádi vám poradíme a navrhneme řešení.

U dobré kávy v Praze

Telefon vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a v případě potřeby pomůžeme se zálohováním a obnovením dat. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Telefon pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám.

Expressní doručení po Praze!

Hlídáte doma dítě, nemůžete se odtrhnout od práce nebo se k nám nemáte jednoduše jak dostat? Nevadí! Za jednorázový poplatek 600 Kč doručíme telefon až k vám domů nebo do práce! Tuto službu nabízíme podle naši vytíženosti a pouze po Praze. Cena je uvedena za jednu cestu.

"

Model iPhone 7 je v pořadí třetí model, který má velikost displeje 4.7" (předím iPhone 6 a 6s). Pro člověka s velkými prsty velikou výhodou, protože při používání menších telefonů docházelo často k překlepům. Je to současně poslední model, který má kovové tělo, takže když vám náhodou spadne tzv. "na záda", pravděpodobně se mu nic nestane.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz