Půjčovna tabletů Apple iPad

Apple iPad

Apple iPad

Parametry tabletu

  • Velikost displeje: 9.7" a 10.2"
  • Procesor: Apple A10/A12
  • Baterie: 8 827 mAh
  • Foto: 8 Mpix
  • Video: 1080p
  • Paměť: 2GB
  • Kapacity: 32GB - 128GB
  • Barvy: Space Gray
  • Počet kusů: 30+
Ceník - verze WiFi
Délka pronájmu1 den2 - 4 dní5 - 9 dní10 a více
Denní sazba399 Kč299 Kč249 Kčvolejte
Délka pronájmuDenní sazba
1 den399 Kč
2 - 4 dní299 Kč
5 - 9 dní249 Kč
10 a více dnívolejte
Ceník - verze WiFi + SIM (LTE)
Délka pronájmu1 den2 - 4 dní5 - 9 dní10 a více
Denní sazba499 Kč329 Kč299 Kčvolejte
Délka pronájmuDenní sazba
1 den499 Kč
2 - 4 dní329 Kč
5 - 9 dní299 Kč
10 a více dnívolejte

SLEVA při pronájmu více kusů.

Ceny jsou konečné, od 1. 1. 2023 je podnikatel neplátcem DPH.

Minimální hodnota objednávky je 1 000 Kč.
Půjčovna iPadů pro firemní zákazníky

Potřebujete si půjčit jeden nebo klidně 30 tabletů pro vaši firemní prezentaci, event nebo třeba jen na testování aplikací? Naše půjčovna je schopna nabídnout velké množství tabletů za výhodnou cenu. Pošlete nám poptávku a my vám do pár hodin připravíme individuální nabídku.

Součástí tabletů jsou i ochranné obaly, které lze využít i jako stojánky. Po dohodě lze zajistit i datové SIM karty - 100 Kč / FUP 1000MB.

Půjčovna iPadů pro běžné zákazníky

Chystáte se na dovolenou a nechcete se tahat s počítačem? Půjčte si od nás iPad, který se pyšní dlouhou výdrží baterie, rychlostí a rozměry, díky kterým ho schováte v postatě kamkoli. Tablet není vhodný pouze pro serfování na internetu nebo prohlížení na sociálních sítí, ale dokážete na něm i sestříhat video z dovolené, třeba z naší akční kamery GoPro MAX, kterou si u nás můžete také zapůjčit. Využití je jenom na vás.

Proč naše iPad půjčovna?

Pokud nemáte žádné zkušenosti s tabletem, rádi vám vysvětlíme nejdůležitější funkce a naučíme jak tablet využít na plno. Firemní zákazníci zase potěší naše reference. Mezi našimi klienty najdete Českou televizi nebo třeba Škoda Transportation. Jsme partner, na kterého se můžete spolehnout.

logo GO půjčovna

Jak si iPad půjčit?

V první řadě je potřeba provést online rezervaci. Zkontrolujeme dostupnost tabletu/tabletů a následně se s vámi spojíme s nabídkou a dalšími informacemi.

U dobré kávy v Praze

Tablet(y) vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a v případě potřeby pomůžeme se zálohováním a obnovením dat. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Tablet(y) pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám.

Expressní doručení po Praze!

Nemůžete se odtrhnout od práce nebo se k nám nemáte jednoduše jak dostat? Nevadí! Za jednorázový poplatek 1 000 Kč doručíme tablet(y) až k vám do kanceláře nebo kamkoli po Praze! Tuto službu nabízíme podle naši vytíženosti. Cena je uvedena za jednu cestu.

"

Od roku 2016 se věnujeme pronájmu mobilních telefonů pro koncové i firemní zákazníky. S iPad půjčovnou jsme začali na základě poptávky od našeho význameného klienta. Neváhali jsme ani minutu a tablety pořídili. Jsme tu pro vás!

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz