Příslušenství na turistiku

Plánujete výšlap do hor, lezení po feratách apod. aktivity? Jestli sáhnete po HERO8 Black nebo GoPro MAX je na vás. Obě kamery jsou vhodné. Na jaké příslušenství však nezapomenout?

Osobně doporučujeme především selfie tyče, protože určitě nechcete odjet bez úžasných záběrů s pozadím hor a panoramatických výhledů. V tomto případě zvažte GoPro MAX, se kterou pořídíte 360° fotografie jedním kliknutím.

Pro západ a východ slunce využijete určitě stativ, takže pokud si nebudete půjčovat GoPro MAX s MAX Gripem, tak u HERO8 budete určitě potřebovat GoPro shorty, který slouží také jako ministativ.

Protože Timelapse záběry z hor patří mezi nejkrásnější, můžete využít pohyblivý časovač, který během snímání otáčí kameru kolem svého středu o 360°. U GoPro MAX ho samozřejmě nepotřebujete.

Hrudní držák využijete při Timewarp záběrech, díky kterým budete mít zrychlený, ale přesto plynulý záběr z vašeho výšlapu.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na čelenku, která má stejné využití jako hrudní držák, jenom záběry nejsou z vaší hrudi, ale vaší hlavy. Možná se zdá, že stačí jeden pohled, ale opět platí pravidlo, že čím více střídajících záběrů, tím je video zajímavější.

odolný obal GoPro

Hrudní držák

20 Kč / den

max. 300 Kč

odolný obal GoPro

Čelenka

20 Kč / den

max. 200 Kč

rozkládací tyč GoPro

Rozkládací tyč

30 Kč / den

max. 300 Kč

GoPro MAX GRIP

MAX Grip

30 Kč / den

max. 350 Kč

GoPro Shorty

Hrudní držák

20 Kč / den

max. 200 Kč

posuvný časovač GoPro

Posuvný časovač

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Baterie

20 Kč / den

max. 200 Kč

"

Akční kamera, baterie a paměťová karta je základ, bez kterého to nejde. Aby byly vaše videa co nejvíce zajímavé, střídejte záběry a nemějte kameru na jednom místě. Využijte bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme. Nezapomeňte využít zvýhodněné balíčky, ve kterých najdete druhou paměťovou kartu, baterii a především duální nabíječku.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz