Příslušenství na svatbu

Akční kamery si půjčují klienti také na svatby. Nejčastěji to jsou přátelé nebo přímo svědkové, kteří chtějí připravit pro novomanžele během dne překvapení ve formě společného přání.

Pro tyto účely vám poslouží jak GoPro HERO8 Black, tak GoPro MAX. Volba je čistě na vás. Osobně, pokud si dáte trošku záležet (rádi vám poradíme jak), můžete díky 360° záběrům připravit něco netradičního.

V obou případech budete potřebovat selfie tyč, takže pro HERO8 Black rozkládací tyč a pro GoPro MAX přímo MAX Grip. U GoPro HERO8 Black pak ještě doporučujeme kombinovat s GoPro Shorty = malou selfie tyčí, který využijete jako stativ.

Jednou z výhod akčních kamer je jejich velikost, proto je můžete umístit kamkoli bez toho, aby narušovali prostředí.

Mezi naše tipy patří natočení obřadu (kameru šikovně ukryjete), přání pro novomanžele, společného tance a na závěr, kdy už většinou chybí fotografové, večerní zábavu. Všechny tyto vzpomínky můžete uchovat a předat novomanželům jako dodatečný dárek. Současně doporučujeme mít k dispozici 3 baterie.

rozkládací tyč GoPro

Rozkládací tyč

30 Kč / den

max. 300 Kč

GoPro MAX GRIP

MAX Grip

30 Kč / den

max. 350 Kč

GoPro Shorty

Hrudní držák

20 Kč / den

max. 200 Kč

originální baterie GoPro

Baterie

20 Kč / den

max. 200 Kč

"

Akční kamera, baterie a paměťová karta je základ, bez kterého to nejde. Aby byly vaše videa co nejvíce zajímavé, střídejte záběry a nemějte kameru na jednom místě. Využijte bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme. Nezapomeňte využít zvýhodněné balíčky, ve kterých najdete druhou paměťovou kartu, baterii a především duální nabíječku.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz