Příslušenství na potápění

Pokud se chystáte s akční kamerou potápět, sáhněte po GoPro HERO8 Black, kterou vložíte do odolného, díky kterému je kamera vodotěsná do 60 metrů. Pozor! Bez obalu je vodotěsná pouze do 10 metrů.

Protože se do větší hloubky nedostane tolik slunečních paprsků, je potřeba pomocí červeného filtru záběry dobarvit. Neznamená to, že budou do červena, naopak bez filtru by byly záběry zbarvené do modra nebo do zelena.

Pokud chcete mít během potápění volné ruce, můžete si kameru umístit na čelo pomocí čelovky. Ta má protiskluzové pogumování, takže pevně drží. Jestliže chcete kameru držet v ruce, využijete plovací držák GoPro The Handler, který chrání kameru před utopením. Pokud ho s kamerou pustíte, vyplave nahoru a bude plavat na hladině jako bojka.

odolný obal GoPro

Odolný obal Protective housing

20 Kč / den

max. 300 Kč

červený filtr

Červený filr

30 Kč / den

max. 350 Kč

plovací držák

Plovací držák

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Čelenka

20 Kč / den

max. 200 Kč

"

Akční kamera, baterie a paměťová karta je základ, bez kterého to nejde. Aby byly vaše videa co nejvíce zajímavé, střídejte záběry a nemějte kameru na jednom místě. Využijte bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme. Nezapomeňte využít zvýhodněné balíčky, ve kterých najdete druhou paměťovou kartu, baterii a především duální nabíječku.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz