Příslušenství na lyže

Videa z hor patří mezi nejoblíbenější. Na lyže vám můžeme doporučit jak GoPro HERO8 Black, tak GoPro MAX. 360° záběry jsou spestřední běžných záběrů, ale pokud se vám nechce hrát s postprodukcí ještě několik dní po dovolené, HERO8 Black bude lepší volba.

U obou se vám budou hodit nalepovací držáky, které od nás dostanete automaticky ke každé kameře. Pokud by 2 držáky nestačily, můžete si přikoupit další. Nenatáčejte však jenom z helmy, protože by byly záběry nezáživné. Chce to jako vždy střídat záběry, aby mělo video dynamiku.

U GoPro HERO8 Black využijete 100% hrudní držák GoPro Chesty Mount, který hezky sedne a díky kterému budete mít záběry z vaší hrudi.

Nezapomeňte však ani na natáčení ze selfie tyče, protože ani tyto záběry nesmí chybět. Výběr záleží na tom, jakou kameru si chcete půjčit.

Pro zkušenější lyžaře nebo snowboardisty máme k dispozici tzv. helikoptéru, která dopomůže k efektu, ze kterého si vaši přátelé sednou na zadek. Připravte se na dotazy jako "kdo tě natáčel?" nebo "co ti to létalo kolem hlavy?". Jediná nevýhoda je, že se na vás budou možná někteří koukat jako na blázna, protože toto příslušenství není moc rozšířené. Ale s tím se dá určitě žít. Helikoptéra se dá složit, takže nemusíte mít obavy, že byste nevěděli, kam s ní. Za nás určitě toto příslušenství doporučujeme!

Díky osobním zkušenostem doporučujeme používat kameru v odolném obale a mít připravené celkem 3 baterie. Balíček + je v tomto případě nutností, protože v zimě se baterie vybíjí mnohem rychleji.

odolný obal GoPro

Hrudní držák

20 Kč / den

max. 300 Kč

rozkládací tyč GoPro

Rozkládací tyč

30 Kč / den

max. 300 Kč

GoPro MAX GRIP

MAX Grip

30 Kč / den

max. 350 Kč

GoPro Shorty

Hrudní držák

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Baterie

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Odolný obal Protective housing

20 Kč / den

max. 300 Kč

"

Akční kamera, baterie a paměťová karta je základ, bez kterého to nejde. Aby byly vaše videa co nejvíce zajímavé, střídejte záběry a nemějte kameru na jednom místě. Využijte bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme. Nezapomeňte využít zvýhodněné balíčky, ve kterých najdete druhou paměťovou kartu, baterii a především duální nabíječku.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz