Příslušenství na lezení

Taky milujete feraty nebo horolezectví? Pak si nezapomeňte tyto momenty natočit na GoPro HERO8 Black. GoPro MAX v tomto případě moc nedoporučujeme, protože vzniká riziko poškození čoček, které bohužel nejdou opravit.

Ideální místo, kam kameru umístit je helma. Na ni stačí nalepit nalepovací držáky a máte ideální záběry přímo z vaší hlavy. Pozor! Nenatáčejte 60 minutový výstup, během kterého koukáte z 90% do skály. Udělejte si záběry například při odpočinku, natočte své přátelé, udělejte si selfie fotku. Každý materiál se cení, ale probírat se v 60 minutových záběrech na vaše ruce a skálu? Je to zbytečné a záběry jsou často nepoužitelné.

Mezi náš tip patří zapnutí zvuku kamery, které jinak doporučujeme spíše vypínat. Důvodem je, že můžete kameru spouštět přímo z helmy bez toho, abyste se dívali, co kamera právě dělá. Podle zvukových signálu to jednoduše poznáte.

Když už někam vylezete, naskytne se vám krásný výhled, který by bylo škoda nenatočit. Vytáhněte GoPro a GoPro Shorty, který využijete jako ministativ a pořiďte si Timelapse záběr na horizont. Budete překvapeni, jak úžasně může vypadat video ve kterém se pohybuje slunce, mraky nebo třeba ptáci.

rozkládací tyč GoPro

Rozkládací tyč

30 Kč / den

max. 300 Kč

GoPro Shorty

Hrudní držák

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Baterie

20 Kč / den

max. 200 Kč

"

Akční kamera, baterie a paměťová karta je základ, bez kterého to nejde. Aby byly vaše videa co nejvíce zajímavé, střídejte záběry a nemějte kameru na jednom místě. Využijte bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme. Nezapomeňte využít zvýhodněné balíčky, ve kterých najdete druhou paměťovou kartu, baterii a především duální nabíječku.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz