Příslušenství na kolo

Chystáte se na kolo? GoPro HERO8 Black je oproti GoPro MAX mnohem odolnější a navíc máme více příslušenství, proto vám ji i doporučíme. Co se vám může hodit?

odolný obal GoPro

Odolný obal Protective housing

20 Kč / den

max. 300 Kč

odolný obal GoPro

Čelenka

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Helikoptéra

20 Kč / den

max. 300 Kč

odolný obal GoPro

Hrudní držák

20 Kč / den

max. 300 Kč

odolný obal GoPro

Držák na řidítka

20 Kč / den

max. 300 Kč

Protože určitě používáte bezpečnostní helmu, můžete využít rovnou nalepovací držák a umístit ho do středu helmy. 2 držáky od nás dostanete zdarma, takže si je pak na helmě můžete nechat.

Nejoblíbenějším příslušenstvím bikerů je hrudní držák GoPro Chesty Mount. Pohled z hrudi je totiž parádní! Nezapomeňte si nastavit SuperView a kameru nasměrovat tak, aby viděla co nejvýše.

Dále tu máme tzv. helikoptéru, díky které natočíte originální záběry, jak kdyby vám kolem hlavy létal dron. Aby byla helikoptéra vyrovnaná, musíte umístit na oba konce stejnou kameru, případně jednu stranu vyvážit, aby došlo k vycentrování.

Protože vždycky doporučujeme záběry střídat, nesmí chybět ani držák na řidítka. Nemusíte natáčet pouze před sebe, ale klidně i za sebe. To platí i při natáčení s hrudním držákem. Nikde není napsané, že si ho nemůžete otočit a dát si ho na záda.

Pokud byste měli cyklistickou helmu, na kterou nelze umístit kameru, můžete si zapůjčit čelenku, která vám díky pogumované části bude držet jako přibitá. Dbejte hlavně zvýšené opatrnosti, protože kamera vám hlavu neochrání. Doporučujeme používat pouze v případě, kdy nehrozí pád.

Jestli se chystáte na downhill nebo jinou aktivitu při které hrozí, že může dojít k poškození kamery, použijte ve vlastním zájmu odolný obal Protective housing. Ačkoli jsou naše kamery pojištěné proti poškození, určitě nechcete, abyste přišli o možnost natáčet.

"

Akční kamera, baterie a paměťová karta je základ, bez kterého to nejde. Aby byly vaše videa co nejvíce zajímavé, střídejte záběry a nemějte kameru na jednom místě. Využijte bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme. Nezapomeňte využít zvýhodněné balíčky, ve kterých najdete druhou paměťovou kartu, baterii a především duální nabíječku.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz