Příslušenství k moři

Dovolená u moře je celkem oříšek, protože každý má svou představu, jak tráví dovolenou. Pokud se chystáte potápět, máte výběr kamery jednoduchý, protože GoPro MAX je vodotěsný pouze do 5 metrů. Volba je tedy na GoPro HERO8 Black. Připravili jsme speciální stránku, kde najdete příslušenství na potápění, takže pokud máte tuto aktivitu v plánu, koukněte na ni. V podstatě to příslušenství využijete kromě červeného filtru kdykoli.

Hitem posledních let je určitě Dome port, díky kterému si pořídíte krásné fotky tak, že část snímku je focena pod vodou a další část nad hladinou. Podmínkou je čirá voda a hezké pozadí. V opačném případě z toho nic moc nevyleze. Upozorňujeme, že Dome port není malá krabička, takže pokud chcete ušetřit za zavazadla, raději ho oželte. Další využití nenajdete.

Rozkládací tyč využijete 100% v momentě, kdy budete chtít pořizovat tzv. selfie fotky. Pokud byste se rozhodli, že si půjčíte GoPro MAX, pak místo rozkládací tyče zvolte GoPro MAX Grip. Ten je přizpůsoben přímo pro potřeby 360° kamery GoPro MAX.

Pokud byste si nechtěli půjčovat ani jednu z uvedených tyčí, koukněte na GoPro Shorty, což je malá, vysouvací selfie tyč s mini stativem. Bude se vám hodit při natáčení západů/východů slunce nebo jiných záběrů u kterých bude potřeba, aby se kamera nehýbala.

Abyste obohatili své záběry něčím zajímavým, můžete vyzkoušet otáčecí časovač, který udělá z obyčejného záběru něco, co vám vaše video z dovolené zvedne o úroveň více.

Dome prot

Dome port

30 Kč / den

max. 350 Kč

rozkládací tyč GoPro

Rozkládací tyč

30 Kč / den

max. 300 Kč

GoPro MAX GRIP

MAX Grip

30 Kč / den

max. 350 Kč

GoPro Shorty

GoPro Shorty

20 Kč / den

max. 200 Kč

posuvný časovač GoPro

Posuvný časovač

20 Kč / den

max. 200 Kč

plovací držák

Plovací držák

20 Kč / den

max. 200 Kč

červený filtr

Červený filr

30 Kč / den

max. 350 Kč

odolný obal GoPro

Odolný obal Protective housing

20 Kč / den

max. 300 Kč

"

Akční kamera, baterie a paměťová karta je základ, bez kterého to nejde. Aby byly vaše videa co nejvíce zajímavé, střídejte záběry a nemějte kameru na jednom místě. Využijte bohatou nabídku příslušenství, kterou vám nabízíme. Nezapomeňte využít zvýhodněné balíčky, ve kterých najdete druhou paměťovou kartu, baterii a především duální nabíječku.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz