Podmínky pronájmu

1. Naše vybavení půjčujeme pouze osobám, které mají trvalé bydliště v České republice - mimo městské úřady.

2. Minimální věk nájemce je 18 let. Pokud jste mladší, požádejte prosím někoho z rodičů.

3. Rezervace je závazná až po uhrazení zálohy 1 000 Kč na některý z našich účtů (případně osobně) - více informací o závazné rezervaci.

4. Nájemce předkládá pro ověření totožnosti platný občanský průkaz (případně cestovní pas) - v případě svatební cesty platné potvrzení od úřadu.

5. Vratná kauce je 5 000 Kč. V případě, že je nájemník vedený mezi dlužníky nebo je zatížen exekuci, bude po něm požadována kauce ve výši 10 000 Kč.

6. Pokud dojde k poškození kamery nebo příslušenství, oznámí to nájemce pronajímateli bez zbytečného prodlení.

7. Kamera je pojištěna proti poškození se spoluúčastí 4 000 Kč. Pro nulovou spoluúčast můžete k cestovnímu pojištění připojistit také elektroniku.

8. V případě ztráty (i krádeže) kamery nebo příslušenství je povinen nájemník uhradit částku ve výši aktuálních pořizovacích nákladů.

9. Délka pronájmu je stanovena ve smlouvě, ale lze ji po vzájemné dohodě prodloužit.

10. Vybavení lze vyzvednout po předchozí domluvě mimo pracovní dobu a také o víkendu. Vrácení pouze v pracovní dobu uvedenou na stránkách.

S naší smlouvou vás samozřejmě seznámíme při předání (nebo před zasláním). Našim cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Pokud máte jakýkoli dotaz, není nic jednoduššího, než nám zavolat nebo napsat.

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz