GoPro HERO 8
GoPro HERO 8

Ceník

Délka pronájmu5 - 7 dní8 - 14 dní15 a 22 dní23 a více
Denní sazba189 Kč169 Kč149 Kč129 Kč
Délka pronájmuDenní sazba
5 - 7 dní189 Kč
8 - 14 dní169 Kč
15 - 22 dní149 Kč
23 a více dní129 Kč

Reprezentativní příklad: 10 dní = 1 690 Kč | Vratná záloha: 5 000 Kč

Základní set obsahuje:

plovací držák GoPro baterie GoPro paměťové karty GoPro cestovní box nalepovací držáky GoPro quick klips GoProBalíček MAX +

Denní sazba30 Kč

max. 480 Kč | příklad: 10 dní = 300 Kč

Příslušenství v balíčku:

  • MAX Grip
  • originální baterie
  • duální nabíječka
  • paměťová karta 64GB
GoPro MAX Grip baterie GoPro paměťové karty GoPro duální nabíječka GoPro
Pro koho je určený tento balíček

Základní set jsme připravili pro klienty, kteří si chtějí kameru vyzkoušet před zakoupením nebo pro firemní zákazníky, kteří další příslušenství nevyužijí. Pokud si chcete kameru zapůjčit na dovolenou, doporučujeme využít tuto cenově zvýhodněnou nabídku, ve které vám přidáme druhou baterii i paměťovou kartu, duální nabíječku a GoPro MAX Grip, se kterým jsou záběry ještě dokonalejší.

GoPro MAX

Díky 360° záběrům z akční kamery GoPro MAX budou vaše videa nezapomenutelná. Oproti běžným kamerám totiž nabízí možnosti, které se jen tak nevidí. Z jedné 360° fotografie budete moci pořídit několik fotografií, přičemž každá bude originální. S 360° záběry se vám už nestane, že nenamíříte kameru správným směrem, protože jednoduše zachytí každý kousek v jejím okolí. Kameru doporučujeme všem, kteří chtějí originální záběry a současně si uvědomují, že je nutnost 360° záběry zpracovávat. Proto je naopak nedoporučujeme úplným začátečníkům, kteří dávají přednost jednoduchosti. Těm spíše doporučujeme akční kameru GoPro HERO8 Black.

Rozšiřující Balíček MAX +

K akční kameře GoPro MAX od nás dostanete ZDARMA základní příslušenství, které 100% využijete. Přesto vám doporučujeme ke kameře zapůjčit také zvýhodněný Balíček MAX +, ve kterém najdete druhou baterii i paměťovou kartu, duální nabíječku a v neposlední řadě i GoPro MAX Grip tyč. Ta slouží jako prodloužená "ruka" a současně i stativ. Zajímavostí je, že kamera dokáže tuto tyč ze záběrů vyfiltrovat a na záběrech proto nejde vidět!

Zpracování 360° záběrů

GoPro App

360° fotografie a videa můžete upravit jednoduše na svém telefonu, tabletu nebo Macbooku. Aplikace je k dispozici pro Android, iOS a Mac OS X. Střih je velmi jednoduchý a existuje spoustu návodů třeba na youtube.

Pozor s Windows

Aktuálně není k dispozici GoPro Player (aplikace) pro Windows. Jedna z možností, jak editovat 360° záběry na operačním systému Windows je aplikace Adobe Premiere Pro s doplňujícím balíčkem. Aplikace je však zpoplatněna!

Rezervaci neoddalujte

Ve vlastním zájmu nám pošlete rezervaci kamery co nejdříve. Máme klienty, kteří nám posílají rezervace i půl roku dopředu. V některých termínech jsou naše kapacity vyčerpány.Jak vám kameru půjčíme?

U dobré kávy v Praze

Kameru vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a vysvětlíme jak vybavení používat, jak ideálně natáčet a případně se pokusíme odpovědět na všechny vaše otázky. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Kameru včetně vybraného příslušenství pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností PPL jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám. Nikam nemusíte!"

Když jsem měl poprvé v ruce GoPro MAX, vůbec jsem nevěděl jak natáčet a samotný střih 360° záběrů byl pro mě velkou neznámou. Stačilo jen pár špatných pokusů a výsledky byly znát. S GoPro MAX se budete chvilku zbližovat, ale výsledek stojí za to! Co jde s kamerou dělat? Koukněte na naše video.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz