GoPro HERO 9
GoPro HERO 9

Ceník

Délka pronájmu5 - 7 dní8 - 14 dní15 a 22 dní23 a více
Denní sazba199 Kč179 Kč159 Kč139 Kč
Délka pronájmuDenní sazba
5 - 7 dní199 Kč
8 - 14 dní179 Kč
15 - 22 dní159 Kč
23 a více dní139 Kč

Reprezentativní příklad: 10 dní = 1 790 Kč | Vratná záloha: 5 000 Kč

Základní set obsahuje:

plovací držák GoPro baterie GoPro paměťové karty GoPro cestovní box nalepovací držáky GoPro quick klips GoProBalíček HERO +

Denní sazba30 Kč

max. 480 Kč | příklad: 10 dní = 300 Kč

Příslušenství v balíčku:

  • odolný obal Protective Housing
  • originální baterie
  • duální nabíječka
  • paměťová karta 64GB
  • nabíjecí USB-C kabel
odolný obal GoPro baterie GoPro paměťové karty GoPro duální nabíječka GoPro
Pro koho je určený tento balíček

Základní set jsme připravili pro klienty, kteří si chtějí kameru vyzkoušet před zakoupením nebo pro firemní zákazníky, kteří další příslušenství nevyužijí. Pokud si chcete kameru zapůjčit na dovolenou, doporučujeme využít tuto cenově zvýhodněnou nabídku, ve které vám přidáme druhou baterii i paměťovou kartu, duální nabíječku a odolný obal, který využijete při potápění nebo aktivitách, při kterých hrozí poškození kamery.

GoPro HERO9 Black

Víte, proč je GoPro HERO9 Black nejoblíbenější kamerou současnosti? Protože nám bude stačit 5 minut, abychom vás s ní naučili. Nepotřebujete mít žádné zkušenosti s natáčením a přesto budete mít po pár hodinách pocit, jako byste s kamerou natáčeli už roky. To však neznamená, že je určena pouze pro amatéry! Z automatického režimu se totiž jedním kliknutím dostanete do detailního nastavení, kde si nastavíte ISO hodnoty a další specifické vlastnosti kamery, které zkušenější uživatelé jistě znají. S touto kamerou si užije opravdu každý.

Základní příslušenství ke kameře

K akční kameře GoPro HERO9 Black od nás dostanete ZDARMA základní příslušenství, které se vám bude určitě hodit. Nezapomeňte se podívat také na další příslušenství včetně námi doporučovaného Balíčku HERO9 +, který určitě uvítáte, pokud se chystáte na dovolenou. Vřele doporučujeme navštívit stránku příslušenství, na které najdete spoustu zajímavých informací.

plovací držák GoPro baterie GoPro paměťové karty GoPro cestovní box nalepovací držáky GoPro quick klips GoPro

Rezervaci neoddalujte

Ve vlastním zájmu nám pošlete rezervaci kamery co nejdříve. Máme klienty, kteří nám posílají rezervace i půl roku dopředu. V některých termínech jsou naše kapacity vyčerpány.Jak vám kameru půjčíme?

U dobré kávy v Praze

Kameru vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a vysvětlíme jak vybavení používat, jak ideálně natáčet a případně se pokusíme odpovědět na všechny vaše otázky. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Kameru včetně vybraného příslušenství pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností PPL jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám. Nikam nemusíte!"

GoPro HERO9 Black je univerzální akční kamera, kterou využijete při všech aktivitách a událostech. Poradí si s ní jak úplný začátečníci, tak profesionálové. V naši půjčovně vám nabízíme kromě samotné kamery bohaté příslušenství, díky kterým rozšíříte její možnosti. Potřebujete s něčím poradit? Zavolejte mi na 736 458 433.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz