Půjčovna akčních kamer GoPro

GoPro HERO 12GoPro HERO 12
GoPro HERO 12
od 129 Kč / den
GoPro MAX
od 129 Kč / den
GoPro MAX
GoPro HERO 11GoPro HERO 11
GoPro HERO 11
od 109 Kč / den

Další příslušenství

Doporučujeme si při rezervaci ke každému základnímu setu zvolit cenově výhodný Balíček HERO + nebo Balíček MAX +, ve kterém najdete druhou baterii, druhou paměťovou kartu, duální nabíječku a druhý nabíjecí kabel USB-C. Ke GoPro HERO11 navíc odolný obal Protective Glass a ke GoPro MAX rozkládací selfie tyč se stativem - GoPro MAX Grip.

hrudní držák GoPro

Červený filtr

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Čelenka

10 Kč / den

max. 100 Kč

hrudní držák GoPro

Hrudní držák

30 Kč / den

max. 300 Kč

držák na řidítka GoPro

Držák na řidítka

20 Kč / den

max. 200 Kč

hrudní držák GoPro

Rozkládací tyč

30 Kč / den

max. 300 Kč

duální nabíječka GoPro

Duální nabíječka

20 Kč / den

max. 200 Kč

odolný obal GoPro

Paměťové karty

10 Kč / den

max. 100 Kč

hrudní držák GoPro

Baterie

10 Kč / den

max. 100 Kč

Proč si půjčit akční kameru?

Investice nekončí pořízením akční kamery, ale tím naopak teprve začíná. Budete potřebovat paměťové karty, baterie, duální nabíječku, odolný obal, filtry, různé držáky a samozřejmě i obal, do kterého to všechno schováte. Navíc ještě pojištění pro případ, že si kameru poškodíte (u nás je v ceně). Zeptej se sami sebe, zda máte pro kameru celoroční využití, aby se vám investice vyplatila.

Pokud kameru potřebujete na letní a zimní dovolenou v roce, je pro vás mnohem výhodnější zapůjčit si kameru spolu s příslušenstvím. Někteří naši klienti se sami přiznají, že doma mají starší GoPro modely, ale jsou už tak staré, že už je nechtějí ani používat. Před pár lety zainvestovali spoustu peněz do vybavení, které je už v dnešní době zastaralé. Díky naši půjčovně si můžete každý rok půjčit nejnovější modely kamer spolu s příslušenstvím, na které se můžete spolehnout.

Zvažte, jestli vám vložená investice do kamery a dalšího vybavení nebude pouze ležet ve skříni. Konečné rozhodnutí je samozřejmě vždy na vás.

Proč naše GoPro půjčovna?

Jako první jsme přišli na trh s férovými podmínkami, které spočívají nejen v bezkonkurenční cenové nabídce, díky které sami uznáte, že pro dvě dovolené v roce nemá smysl vybavení pořizovat a především pak od nás dostanete servis, který si určitě zamilujete.

Poradíme s výběrem

GoPro HERO11 Black nebo GoPro MAX? Dvě baterky nebo raději tři? Potřebuji filtr? Využiji vůbec čelenku? Nemusíte se obávat, že bychom vám vnucovali GoPro set nebo příslušenství, které nevyužijete. Zavolejte nám na číslo 736 458 433 (Pavel Jílek), napište do livechatu, messengeru nebo jednoduše na náš e-mail a my vám doporučíme kameru včetně příslušenství podle vašich potřeb. Na svatbu, na dovolenou, na kolo, na seskok s padákem, na vodu, na lyže, na snowboard, ať už potřebujete kameru kamkoli, vždy vám s výběrem poradíme.

S našim vybavením vás seznámíme

Nenecháme vás na holičkách! Máme pro vás sice připravené manuály ke kamerám, přesto jsme připraveni vás s každou kamerou seznámit, vysvětlit její funkce, poradit jak s ní natáčet nebo čemu se naopak vyvarovat. To samé platí i o příslušenství, které od nás dostanete. Nejsme jenom výdejna věcí, ale jsme tu pro vás, abychom vám poradili. Pro naše klienty jsme k dispozici od pondělí do neděle, od rána do večera. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, stačí se na nás obrátit.

Nové modely kamer a originální příslušenství

Každý rok pro vás pořizujeme nové modely kamer. Na příslušenství nešetříme, proto kupujeme výhradně originální produkty od firmy GoPro. Nikdy bychom klientovi nepůjčili příslušenství, na které bychom se sami nespolehli. Kvalita našich služeb závisí na kvalitě zapůjčených věcí, proto dbáme na to, aby bylo vše 100% funkční.

Nízká kauce a platba pronájmu až při vrácení

Nechceme klienty zatěžovat před dovolenou tím, že po nich budeme požadovat vysoké kauce a k tomu i cenu za pronájem. Proto jsme stanovili kauci pouze na 5 000 Kč, přičemž cenu nájmu vám strhneme až při vrácení. Zbytek peněz vám samozřejmě hned vrátíme.

Kamery jsou pojištěné

Naše kamery chráníme ochrannými prvky, přesto sami sebe moc dobře známe a přestože jsou kamery odolné proti poškození, může se stát cokoli. Pro tyto případy máme všechny kamery pojištěné proti poškození.

Škrábance opravdu neřešíme!

Půjčujeme akční kamery spolu s příslušenstvím, které jsou určené pro outdoorové aktivity a moc dobře to víme. Proto neřešíme, jestli jste kameru nebo nějaké příslušenství škrábli. Důležitá je funkčnost ne vizuální stav.logo GO půjčovna

Jak si kameru půjčit?

V první řadě je potřeba provést online rezervaci. Díky které zkontrolujeme, zda máme ve vašem termínu některou z kamer volnou (včetně požadovaného příslušenství) a následně se s Vámi spojíme s nabídkou a dalšími informacemi. Pokud stále váháte jakou kameru nebo příslušenství zvolit, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme.

Rezervaci neoddalujte

Ve vlastním zájmu nám pošlete rezervaci kamery co nejdříve. Máme klienty, kteří nám posílají rezervace i půl roku dopředu. Jenom tak budete mít jistotu, že bude některá z kamer volná. Bohužel nemáme neomezené množství kamer a proto musíme některé zákazníky odmítnout. Včasná rezervace je řešení!U dobré kávy v Praze

Kameru vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a vysvětlíme jak vybavení používat, jak ideálně natáčet a případně se pokusíme odpovědět na všechny vaše otázky. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Kameru včetně vybraného příslušenství pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností PPL jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám. Nikam nemusíte!"

Akční kamery využívám celoročně a proto vám rád poradím s výběrem správné kamery a doporučím příslušenství, které se vám může hodit. Mimo to mám pro vás připravené zajímavé tipy a rady, které doporučuji všem klientům přečíst. Z mých chyb se totiž můžete stejně jako já poučit a natáčet záběry, na které se budete rádi dívat i za pár let.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz